Prečo sa pridať k nám


Kontakty priamo na Vás / recepciu 
Za sprostredkovanie pobytu si neberieme žiadne provízie....
Prezentácia ubytovania je bez časového obmedzenia  
Nezmeškajte túto mimoriadnu ponuku a získajte overenú reklamu pre svoje ubytovanie na neobmedzené časové obdobie. Ponuka platí už len dnes...
Minimálne náklady, maximálna spokojnosť 
Prezentácia je spoplatnená jednorázovým vstupným poplatkom  89 €  149 € 
 Ročné ani iné poplatky za prezentáciu ubytovania už nikdy neplatíte...
Žiadne skryté poplatky alebo podmienky  
Našou prioritou je Vaša spokojnosť, jasné podmienky a férový prístup...

 

Časté otázky


Ako to funguje?

Prezentácia obsahuje všetky kontakty na ubytovateľov. Hostia kontaktujú priamo Vás prostredníctvom emailu, telefónneho čísla, rezervačného formulára (príde Vám na email). Celá komunikácia potom prebieha medzi hosťom a Vami bez prostredníka. 


 Som spoluprácou zmluvne viazaný?

Nie. Pre registráciu ubytovacieho zariadenia na portáli TopRegister nie je potrebná žiadna zmluva, neexistujú žiadne výpovedné lehoty, žiadne penále apod.- spolupráca je založená jedine na spokojnosti ubytovateľa. Prezentáciu môžete v prípade akéhokoľvek dôvodu kedykoľvek zrušiť.


 Som obmedzený pri tvorbe cien a ponuky?

Nie. Všetko si určujete Vy a máte plnú kontrolu nad cenami, rozsahom ponúkaných služieb, dostupnosťou aj celou komunikáciou so zákazníkom.


 Môžem sám vykonávať úpravu prezentácie?

Áno. Kedykoľvek môžete veľmi ľahko zmeniť obsah všetkých častí prezentácie okrem hlavnej fotografie. Zmeny sú zadarmo a zvládne ich naozaj každý. Po vykonaní zmeny ihneď vidíte výsledok. 


 Ako je možné, že za takú cenu poskytujete časovo neobmedzenú prezentáciu?

Máme vlastné priestory a systém si programujeme vo vlastnej réžii, čo je najväčšia položka pri portáloch podobného typu. Našou prioritou nie je vyberať každoročne poplatky za prezentáciu ubytovacích zariadení, ale vytvoriť komplexnú ponuku ubytovania na Slovensku a Česku.


 Akú mám záruku, že sa oplatí zaregistrovať ubytovacie zariadenie na Váš portál ?

Zárukou Vám môžu byť stovky spokojných ubytovateľov, ktorí už využívajú naše služby, ktoré poskytujeme viac ako 12 rokov.